Kategoria 1

produkuje i realizuje projekty filmowe i telewizyjne. Dysponujemy własnym studiem montażowym i odpowiednim zapleczem technicznym do postprodukcj

BURSZTYN identyfikacja, opakowanie

BURSZTYN identyfikacja, opakowanie

Bursztyn jest kolejnym opakowaniem z linii serów szłachetnych, długodojrzewających o dziewięciomiesięcznym procesie produkcji. To propozycja dla najbardziej wyrafinowanego podniebienia, będąc sztandarowym produktem dla tej gamy serów.

Ciemny kolor przełamanej czerni podkreśla jego eksluzywne miejsce wśród konkurencji.

Zadaniem naszej firmy było stowrzenie opakowań dla segmentu serów ekskluzywnych, długodojrzewających, będących konkurencją renomowanych europejskich producentów. Kodowaniem czasu dojrzewania prucz nazwy jest kolor etykiety. Elementy te są wykorzystywane do kolejnych form opakowań serów wystepujących w tzw. tackach, opakowaniach zbiorczych czy też opakowaniach dedykowanych.

Czas produkcji, dojrzewania serów stanowi o ich walorach smakowych, zdrowotnych. W połaczeniu ze specjalnie dobranymi naturalnymi składnikami, umiejętnościami serowara daje wyjątkowe efekty w postacji doskonałego smaku. W związku z tym, po wnikliwej analizie rynku doszliśmy do wniosku że bezpośrednią konotacją, a zarazem inspiracją dla naszego projektu będzie symbolika cyferblatu.

Skontaktuj się z nami

ul. Leszno 32, 01-199 Warszawa

tel. kom. +48 790 027 665

© SuperConic - All Rights Reserved